JOSEK Oy:n palvelut Juuassa

Josek Oy - Maksutonta yritysneuvontaa juukalaisille!

Josek Oy:n yritysneuvojat ovat yrityksen perustamista tai toimivan yrityksen kehittämistä suunnittelevien käytettävissä.

Yritysneuvojan voi kutsua käymään omassa yrityksessä tai tapaamisajan voi sopia Juuan kunnantalolle (2. krs, tekninen osasto).

Käytössäsi on koko Josek Oy:n asiantuntijajoukko.
 

Juuan nimetyt yritysneuvojat ovat:

Jouni Luoma                                 Jouko Piirainen

0400-480754                                   0400-264434

jouni.luoma@josek.fi              jouko.piirainen@josek.fi

-          metsä- ja biotalous           - rakentaminen ja omistajanvaihdos

 

Lisäksi Josekissa työskentelee mm. seuraavien alojen osaajia:

Teknologiateollisuus (koneenrakennus, metalli, muovi, ICT, Fotoniikka)
Jyrki Peltomaa,
050-525 5553
jyrki.peltomaa@josek.fi

Antti Mononen
0400-490 420
antti.mononen@josek.fi

                     Matkailu
                     Jaani Holma
                     0400-560 890
                     jaani.holma@josek.fi

Kaivannaisala
Ilkka Nykänen
050-518 5736
ilkka.nykanen@josek.fi

Hyvinvointi (Sote)
Minna Koskimies
0400-930 641
minna.koskimies@josek.fi

Elintarvikeala
Tuomo Roivas
0400-891 391
tuomo.roivas@josek.fi

Luovat alat
Niina Myller
050-374 5417
niina.myller@josek.fi

Metsä- ja energiantuotanto, Kansainvälistyminen
Jouni Luoma

Rakentaminen, Omistajanvaihdokset & yrityskaupat, Kansainvälistyminen  Jouko Piirainen

                      Kansainvälistyminen, kiviteollisuus, rakentaminen
                      Matti Elsinen
                      0400-718 880
                      matti.elsinen@josek.fi

                    Rahoitus
                    Juha Saastamoinen
                    050-382 5503
                    juha.saastamoinen@josek.fi

                   Julkiset hankinnat, hankinta-asiamies
                   Jarkko Peiponen
                   0400-378 777
                   jarkko.peiponen@josek.fi

sähköpostilla: info@josek.fi tai osoitteessa www.josek.fi

Jouni Luoma
yritysneuvoja

Joensuun Seudun Kehittämisyhtiö JOSEK Oy

Länsikatu 15

80110 Joensuu

+358 400 480 754

yritysneuvonnan numero +358 207 218 787 (vaihde)

jouni.luoma@josek.fi

www.josek.fi

www.yrityssuomi.fi

JOSEKin asiakaslupaus:

JOSEKin asiantuntija neuvoo ja auttaa yritystä parhaan kykynsä mukaan. Yritystä koskevasta päätöksenteosta vastaa aina yrittäjä.

 

                              pvm      

Ke                         27.8      

Ke                         3.9        

Ke                         10.9      

Ke                         17.9      

Ke                         24.9      

Ke                         1.10      

Ke                         8.10      

Ke                         22.10

Ke                         29.10

Ke                         5.11

Ke                         12.11

Ke                         19.11

Ke                         26.11

Ke                         3.12

Ke                         10.12

Ke                         17.12    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juuan kunta

Juuan kunnantalo

Avoinna ma-pe klo 9-15
Poikolantie 1, 83900 Juuka 
P. 040 104 2000
Fax. (013) 472 123


PUHELINLUETTELO »
YHTEYSTIEDOT »
YHTEYDENOTTOLOMAKE »

Etsitkö näitä?


Kartat

Matkailuinfo


Kirjasto