Lukion henkilökunta

Murupolku

Juuan lukio Henkilökunta

Henkilökunta

 

Eskelinen Anne; kotitalous
anne.eskelinen@edu.juuka.fi, puh. 040 104 2448

Gröhn-Syysjoki Eija; englanti, ruotsi
eija.grohn-syysjoki@edu.juuka.fi,
040 104 2463

Hakkarainen Helena; biologia, maantiede
helena.hakkarainen@edu.juuka.fi, 050 381 6273

Halonen Matti; pitkä matematiikka, fysiikka, kemia ja tietotekniikka
matti.halonen@edu.juuka.fi, 046 921 0274

Huisko Pekka; liikunta ja terveystieto
pekka.huisko@edu.juuka.fi, 040 104 2444

Hyttinen Mari; fysiikka ja kemia
mari.hyttinen@edu.juuka.fi, 050 340 3299

Moilanen Irma; saksa
irma.moilanen@edu.juuka.fi, 040 104 2433

Naakka Ismo; toimistosihteeri/tilavastaava/salibandylinja
ismo.naakka@juuka.fi, 040 104 2469

Nekkonen Suvi; opiskelunohjaaja
suvi.nekkonen@edu.juuka.fi, 040 104 2458

Oinonen Elina; koulukuraattori
elina.oinonen@siunsote.fi, 013 330 5511

Olenius Minna; espanja, ranska
minna.olenius@edu.juuka.fi, 040 104 2441

Pettinen-Diaby Lotta; musiikki
lotta.pettinen@edu.juuka.fi
050 349 9403

Pinterova Zuzana; liikunta, terveystieto, venäjä
zuzana.pinterova@edu.juuka.fi, 040 104 2463

Pääskyvuori Jetta; erityisopetus
jetta.paaskyvuori@edu.juuka.fi, 040 104 2447

Repo Tiina; lyhyt matematiikka, kemia
tiina.repo@edu.juuka.fi, 040 104 2463

Räsänen Juhani; ortodoksinen uskonto
juhani.rasanen@edu.outokummunkaupunki.fi, 044 755 9277

Sirviö Anu; koulupsykologi
anu.sirvio@siunsote.fi, 013 330 5477

Sirviö Marja; äidinkieli ja kirjallisuus
marja.sirvio@edu.juuka.fi, 040 104 2463

Tahvanainen Heidi; kouluterveydenhoitaja
013 330 9705

Tallgrén Kristiina; opinto-ohjaus
kristiina.tallgren@edu.juuka.fi, 040 104 2463 tai
040 104 2158

Tolvanen Annika; historia, yhteiskuntaoppi, uskonto
annika.tolvanen@edu.juuka.fi, 040 104 2463

Uusimies Elina; kuvataide, muotoilu
elina.uusimies@edu.juuka.fi, 040 104 2441

Vaakanainen Kanerva; uskonto, psykologia, filosofia
kanerva.vaakanainen@edu.juuka.fi
, 040 104 2463

Vepsäläinen Marja-Leena, laitoshuoltaja
marja-leena.vepsalainen@juuka.fi,  040 104 2422

Väisänen Minna; koulusihteeri
minna.vaisanen@juuka.fi,  040 104 2431

 

Sisältöjulkaisija