Juuan lukio Henkilökunta

Henkilökunta

Eskelinen Anne; kotitalous
anne.eskelinen@edu.juuka.fi, puh. 040 104 2448

Gröhn-Syysjoki Eija; englanti, ruotsi
eija.grohn-syysjoki@edu.juuka.fi, puh. 040 104 2463

Hakkarainen Helena; biologia, maantiede
helena.hakkarainen@edu.juuka.fi, puh. 040 104 2463

Halonen Matti; pitkä matematiikka, fysiikka, kemia ja tietotekniikka
matti.halonen@edu.juuka.fi, puh. 046 921 0274

Hintikka Reetta; psykologia, filosofia
reetta.hintikka@edu.juuka.fi, puh. 040 104 2463

Huisko Pekka; liikunta ja terveystieto
pekka.huisko@edu.juuka.fi, puh. 040 104 2444

Hyttinen Mari; kemia
mari.hyttinen@edu.juuka.fi, puh. 050 565 1457

Kurki Johanna; opinto-ohjaus
johanna.kurki@edu.juuka.fi, puh. 040 104 2158

Lempinen Pirkko; musiikki
pirkko.lempinen@edu.juuka.fi, puh. 050 349 9403

Moilanen Irma; saksa
irma.moilanen@edu.juuka.fi, puh. 040 104 2433

Mutanen Helena; koulukuraattori
helena.mutanen@siunsote.fi, puh. 013 330 5447

Naakka Ismo; kanslisti/vahtimestari/salibandylinja
ismo.naakka@juuka.fi, puh. 040 104 2469

Nekkonen Suvi; koulunkäynninohjaaja
suvi.nekkonen@edu.juuka.fi, puh. 040 104 2458

Olenius Minna; espanja, ranska
minna.olenius@edu.juuka.fi, puh. 040 104 2441

Pekkonen Päivi; kouluterveydenhoitaja
paivi.pekkonen@siunsote.fi, 013 330 5461

Pehkonen Saara; koulusihteeri 23.12.2020 - 5.4.2021
saara.pehkonen@edu.juuka.fi, 040 104 2431

Pennala Päivi; kuvataide/käsityö
paivi.pennala@juuka.fi puh. 040 104 2410

Pinterova Zuzana; liikunta, terveystieto, venäjä
zuzana.pinterova@edu.juuka.fi, puh. 040 104 2463

Repo Tiina; lyhyt matematiikka
tiina.repo@edu.juuka.fi, puh. 040 104 2463

Räsänen Juhani; ortodoksinen uskonto
juhani.rasanen@edu.outokummunkaupunki.fi, puh. 044 755 9277

Sirviö Anu; koulupsykologi
anu.sirvio@siunsote.fi, puh. 013 330 5477

Sirviö Marja; äidinkieli ja kirjallisuus
marja.sirvio@edu.juuka.fi, puh. 040 104 2463

Tallgrén Kristiina; erityisopetus, uskonto, psykologia, filosofia
kristiina.tallgren@edu.juuka.fi, puh. 040 104 2463 tai 040 104 2557

Tolvanen Annika; historia, yhteiskuntaoppi, uskonto, elämankatsomustieto
annika.tolvanen@edu.juuka.fi, puh. 040 104 2463

Uusimies Elina; kuvataide, muotoilu
elina.uusimies@edu.juuka.fi, puh. 040 104 2441

Vepsäläinen Marja-Leena, siivooja
marja-leena.vepsalainen@juuka.fi, puh. 040 104 2422

Väisänen Minna; koulusihteeri, poissa 6.4.2021 asti
minna.vaisanen@juuka.fi, puh. 040 104 2431

Ämmälä Anne; koulunkäynninohjaaja
anne.ammala@edu.juuka.fi, puh. 040 104 2463